Hakkımızda

Dayson Jeoteknik ve Mühendislik, 2019 yılında Jeoloji Mühendisi Mustafa DAYIOĞLU tarafından kurulmuş olup başlıca Zemin etüdü ve sondajı, Zemin iyileştirme projeleri, Su etüdü ve sondajı, Maden Sondajları, Deniz Sondajları, Jeofizik hizmetler alanlarında Marmara Bölgesinde faaliyet göstermektedir.

Şirketimiz bugüne kadar çok sayıda mesken,  endüstriyel yapı, iş merkezi, arıtma tesisi, katı atık depolama sahası, toplu konut, rıhtım, liman gibi inşaat projelerinde zemin etütleri projelerini üstlenmiştir. Ayrıca siteler, sanayi kuruluşları ve tarım bölgelerinin kullanma-sulama ihtiyaclarında kullanılmak üzere çok sayıda su sondajı uygulamasını gerçekleştirmiştir.

Güven, kalite ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan firmamız sahip olduğu tecrübe ve referanslarıyla sektöründeki profesyonellere, profesyonel hizmet vaat etmektedir.

Ürettiğimiz çalışmaları en kaliteli bir biçimde ve zamanında teslim edilmesi konusunda gerekli hassasiyeti gösteriyor ve müşterilerimizin memnuniyetlerini ifade eden tebessümlerini arıyoruz.

Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

Değerlerimiz

  • Amacımız müşterilerimizin beklentilerine tamamiyle cevap verebilmek, firmamızın rekabet ve gelişim gücünü arttırabilmektir.
  • Hizmette hedefimiz “İlk Seferde Doğru Yapmak” ve “Sıfır Hata”dır. İmal etmekte olduğumuz hizmetlerin zamanında, eksiksiz ve problemsiz olarak teslim edilmesi vazgeçilemez bir ilkedir.
  • Ar/Ge ve Hizmet Geliştirme faaliyetlerindeki hedefimiz; bilgimizi ve yaratıcılığımızı sürekli olarak geliştirerek, müşteri memnuniyeti ve rekabet için etkin hizmetler tasarlamaktır.
  • Dayson Jeoteknik ve Mühendislik, Zemin etüd ve proje tasarımı konularında geniş bir yelpazede müşteri odaklı, kaliteli hizmet vererek, bölgesinde uzman olduğu faaliyet alanında kendini sürekli geliştirerek, yurtiçi ve yurtdışı arenada da özellikle talep edilen bir konuma gelmeyi hedeflemektedir.
Jeoloji Mühendisi
CEO, Founder

Neden Dayson?

Sıfır hata parolası ile çalışan Dayson, tüm ihtiyaçlarınızı kurumsal yaklaşımları ile çözüme ulaştırır.